صفحه اصلی > اخبار > محتوای
آروماتراپی روغن اسطو خودوس عادی است؟
Jun 08, 2016

روغن آروماتراپی اسطوخودوس که استخراج شده برای گیاه اسطوخودوس با قصد خاص برای مقاصد aromatherapeutic مورد استفاده قرار گرفته است. در آروماتراپی، روغن اسطو خودوس عادی برای کمک به آرامش اعصاب ترویج خواب آرام و درمان اضطراب استفاده می شود. در حالی که برخی از روغن آروماتراپی می تواند بسیار گران قیمت، این نوع روغن نه مقرون به صرفه است. بنابراین یک بطری از این اندازه می تواند شخص گذشته برای برنامه های کاربردی ترین aromatherapeutic، تنها چند قطره از روغن، مورد نیاز هستند کاملا در حالی که حتی اگر آن را به صورت منظم استفاده می شود.


راه های بی شمار در آن آروماتراپی روغن اسطو خودوس عادی استفاده می شود وجود دارد. یکی از محبوب ترین استفاده از این نوع روغن در محصولات نرم کننده است. محصولات نرم کننده محصولات مانند لوسیون براق کننده و مرطوب کننده که هیدرات و تسکین پوست هستند. مالش نرم کننده به پوست، خود، قانون آرامش بخش است. نه تنها یک راه به پوست مرطوب است اما آن را نیز به عنوان یک ماساژ سریع توابع.


اسطوخودوس در مقادیر کم و در صورت رقیق امن برای استفاده در پوست است. به همین دلیل آن اغلب به بسیاری از انواع نرم کننده ها از جمله حمام و محصولات اضافه شده است. ایده این است که با در نظر گرفتن یک دوش یا حمام و استفاده از محصول با نفت آروماتراپی اسطوخودوس, آرامش حمام کردن تجربه تقویت خواهد شد. محصولات است که ساخته شده با آروماتراپی اسطو خودوس عادی نفت مانند روغنهای حمام و ژل دوش می تواند مورد استفاده قرار گیرد در حالی که حمام و وقتی پوست از آب هنوز هم نرم و گرم است نرم کننده پوست مدت کوتاهی پس از آن می توان به استفاده.


آروماتراپی لاوندر نفت نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط در منتشر کننده سرامیک یا شیشه ای گرم شود. این راه بسیار خوبی برای پر کردن یک اتاق با عطر سنبل و تنظیم خلق و خوی آرامش بخش است. بسیاری از مردم پیدا کردن که این راه آرامش بخش برای باد کردن در پایان یک روز طولانی و یا پر تنش و یا هر نوع از روز که برای ماده است. بسیاری از مردم نیز مراسم روشنایی شمع کوچک است که متناسب با زیر منتشر می شود آرامش بخش کرد. شمع که با نفت آروماتراپی لاوندر مخلوط زمانی که آنها سوزاند که آنها را پر کنید اتاق با بوی نفت را موم ساخته شده است وجود دارد.