صفحه اصلی > اخبار > محتوای
همین دلیل است که شما را انتخاب کنید ترکیب اسانس
Jun 07, 2016

سلام, همجنسگرایان, شما می دانید محبوب ترین محصولات در بازار چیست؟ ---ترکیب اسانس!

شما از من پرسید: چه دیفیوزر نفت ضروری است؟

دیفیوزر نفت ضروری آروماتراپی دستگاه های کوچک است که عناصر اسانس را به هوا ارسال دارد. این روش مورد علاقه برای تصفیه هوا استفاده از رویکرد سلامتی برای دریافت مزایای آروماتراپی است.

1.Air تصفیه

واحد منتشر "ماشین" نیست Lawnmower دستگاه است. این دستگاه کوچک و قابل حمل و شگفت انگیزی برای تنفس هوای پاک, به ویژه برای از بین بردن دود تنباکو و دیگر بوی ناصواب است. روغن های ضروری اجزاء ضد میکروبی و ضد باکتری از پادشاهی گیاه فوق العاده مادر طبیعت به نفع سلامت مردم خوشحال اند. هیچ چیز بهتر از پخش برای پراکنده روغن های ضروری را به هوا برای تنفس به شما است.

2.حذف گرد و غبار

دیفیوزر ينزرس هستند. یون های منفی ذرات گرد و غبار آلرژن هاي و دیگر مواد را جذب می کند. با پخش شما پاک داشته باشد. آروماتراپی می تواند کمک به آن دسته از افرادی که دچار آلرژی گرد و غبار و غبار و آسم و سایر بیماری های آلرژیک.

3.کمک به بالا بردن خلق و خوی و از بین بردن استرس

اسانس خاص به پایین روحیه شناخته شده است. این روغن همچنین تسکین استرس و افسردگی خفیف. شما احساس آرامش و آرام با استفاده از روغن های ضروری با منتشر کننده دوست داشتنی.

4.بهبود ایمنی

هنگام خرید منتشر کننده نفت به این معنی که شما سیستم ایمنی بدن شما تنفس در گیاه طبیعی و خالص مفید روغن تقویت شود خواهد شد.

5.عطر اتاق تمام

هیچ چیز بیشتر سپس هنگامی که شما را اطراف قارچها، توسط بوی خوش معطر احساس تنبلی کردن جذاب است. از واحد با استفاده از عناصر گروه از خواص این گیاه است که توزیع زیبا و ظرافت در سراسر اتاق منتشر التراسونیک این را برای شما انجام دهد.

6.رطوبت ساز

مردم در معرض گرده در هوا گاهی حساس و یا حساسیت خود را تحت تاثیر قرار است. آلرژی بینی بدبختی است. مخاط بینی را ملتهب می شود و ترشح مخاطی. رطوبت می تواند با آن کمک می کند. منتشر کردن هوای مرطوب به کاهش علائم با غبار ریز اسپری خود قرار می دهد. آن را می توانید افزایش رطوبت تا 40% بیشتر از سطح محیط فعلی.

7.حذف بو را لکه دار کردن.

منتشر کننده مورد استفاده با اسانس های مورد علاقه خود را شب گذشته بوی ماهی بوی دودی از دخانيات و هر دیگر بوی توهین آمیز و یا مبتذل حذف می نماید.

8.خلوص روغن های ضروری

از آنجا که روغن های ضروری گرم هستند، آنها را به حفظ خواص شیمیایی آنها را از منبع که از آنها ساخته شده بودند--طبیعت گیاهان بهترین.

9.بدون ضایعات

اکثر روغن آروماتراپی اتوماتیک خاموش قابلیت است. این اجازه می دهد بدون ضایعات روغن های ضروری خود را که شما استفاده از آنها را برای خود هدف و واحد در حال حاضر تعطیل است. اگر شما notwant استفاده از مخزن کامل، واحد خاموش و روغن وجود داشته باشد برای دفعه بعد که شما آن را روشن. روغن فقط ناگهان تبخیر.