صفحه اصلی > اخبار > محتوای
انواع مختلفی از منتشر کننده
Jun 07, 2016

طوری که پر عطر خود را در اتاق و یا محیط اطراف با رایحه طبیعی نفت بدون کاهش خواص درمانی از روغن های عطر اسانس و همچنین به عنوان شناخته شده پخش آروماتراپی، اسانس ذرات در هوا صورت میکرو غبار ریز ذرات روغن پراکنده. این روزها نه فقط به عنوان بسیار محبوب هستندمحصول برای تصفیه هوا، بلکه به عنوان یک منبع جایگزین درمان پزشکی.

مزایای استفاده از دریچه

محبوبیت دیفیوزر در حال افزایش است. و چرا که نه? میان بسیاری از مزایای آن تزکیه و تصفیه هوا از ویروس ها و باکتری ها و انواع مختلف پاتوژن. همچنین به تاثیر روحیه شما و شما برای از بین بردن استرس شناخته شده است. عالی بو کردن خانه خواب و بیدار تا به گیلاس در بالا است! در حالی که شما ممکن است وسوسه به خرید در حال حاضر، مهم است بدانید که انواع مختلف نازل که در خارج وجود دارد و چگونه آنها را با یکدیگر مقایسه است.

چهار نوع مختلف از دیفیوزر

را چهار نوع مختلف از دیفیوزر منتشر نبولایزر منتشر التراسونیک آبی منتشر کننده و منتشر کننده گرما. همانطور که گرما و دیفیوزر آبی کمتر موثر در مقايسه در نظر گرفته شود نبولایزر و دیفیوزر سونوگرافی معمولا، استفاده می شود.

پخش آبی

منتشر کننده آبی فن به هوا ضربه از طریق یک فیلتر روغن که در آن قرار می گیرد استفاده می کند. روغن بخار می شود و گسترش در سراسر اتاق. موضوع را با منتشر کننده آبی که نور و کمتر روغن های متراکم تمایل به پخش سریع تر از روغن های سنگین تر. آنها از دست دادن خواص درمانی خود را در حالی که این کار در فضاهای کوچک در اتاق بزرگ می کند. تا مردم را ترجیح می دهند التراسونیک و دیفیوزر nebulizing بیشتر نازل آبی همراه با حرارت دیفیوزر به ندرت این روزها استفاده می شود.

پخش حرارت

اگر شما می خواهید منتشر کننده را به اتاق خود را دوست داشتنی، به عنوان آن را بدون سر و صدای زیادی ایجاد توابع سپس منتشر کننده حرارت یک انتخاب بسیار عالی خواهد بو. سطح خفیف حرارت قطعات مورد نظر از روغن های فعال و حرارت کمک می کند تا عطر به طور مساوی و به طور موثر. شبیه به دیفیوزر آبی دیفیوزر حرارت خواص درمانی خود را بیش از حد از دست دادن می تواند. اشکال پخش حرارت که حرارت بیش از حد می تواند به ترکیب شیمیایی از روغن های ضروری آسیب است. بنابراین آنها باید خاموش باشد اگر شما قصد آن را بدون مراقبت برای مقدار قابل توجهی از زمان ترک بر خلاف دیفیوزر های دیگر پخش حرارت گزینه خودکار خاموش، ندارند.

دیفیوزر نبولایزر

نبولایزر دیفیوزر باستان استفاده از روغن های ضروری را به یک سطح کاملا جدید. نبولایزر معمولا از دو قسمت ساخته شده. پایه موتور است که روغن های ضروری را به هوا می فرستد در حالی که جزء شیشه در بالای فرآیند روغن های ضروری است.

از آنجا که آنها آب استفاده نمی نبولایزر لبه بیش از دیگر نازل است. روغن های ضروری به ذرات دقیقه خوب شکسته و به هوا در حالی که حفظ خواص درمانی خود را پراکنده کنید. یکی دیگر از استفاده از نازل نبولایزر است که آنها را با تایمر، آمده تا زمانی که شما مایل به استفاده از آنها و به عنوان آنها گزینه خودکار مسدود کردن نیز آنها را در شب، روشن بمونه تا می توانید از آنها برای تنظیم.

با چنین مزایای ارائه شده، این تعجب دیفیوزر نبولایزر گران تر از دیگر نازل شده است. آنها همچنین استفاده کردن روغن خیلی سریع به دیفیوزر های دیگر مقایسه از روغن در یک جزء است که به طور مستقیم به پخش وصل قرار می گیرند و بدون آب به آنها اضافه شده است. اما اگر آن را سهولت استفاده و ارزش درمانی که شما هستید پس از و سپس منتشر نبولایزر برچسب قیمت بالاتر خود را تراز می کند.

نازل مافوق صوت

شبیه به دیفیوزر نبولایزر نازل مافوق صوت شکستن پایین روغن های ضروری است که در سراسر اتاق منتشر کنید. بنابراین، تفاوت بین آنها چیست؟ تفاوت این است که نازل مافوق صوت با استفاده از آب است.نازل مافوق صوت, نیز نامیده می شود رطوبت دیفیوزر،فرکانس برق آب و دیسک کوچک ارتعاشی به تغییر روغن های ضروری را به ذرات کوچک است که منتشر می کنند.آنها همچنین به عنوان رطوبت ساز غبار آب نیز کردن اسپری می شود و این خواهد بود بسیار مفید در شرایط خشک می توان.

نازل مافوق صوت ارزانتر از دیفیوزر nebulising و در حالی که بسیاری از انواع مختلف از آن شما می توانید انتخاب کنید، به عنوان بخش هایی را می تواند دریافت بازهای قوی خورده آن را به استفاده از روغن های ضروری مرکبات در این نوع دیفیوزر، توصیه می شود وجود دارد است.