صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه عطر التراسونیک منتشر کننده کمک می کند تا به خنک کردن بد بو اتاق?
Jun 08, 2016

در صورتی که شما اتاق خواب و یا تمام خانه کاملا برای یک یا دو روز بسته اند، سپس شما در حال حاضر از بوی اتاق شما پر ممکن است. این به دلیل امکانات تهویه کمتر و در بسیاری از زمان گرد و غبار و ذرات غذایی ممکن است با هم ترکیب و انتشار بوی بد بو ممکن است.

این می تواند منجر به مرگ اگر شما به همان تجربه هر روز صبح پس از بیدار می شوید. راه حل ساده برای این مسئله این است که اطمینان حاصل شود که تمام ventilations خود را در حال کار مناسب است. حذف تمام پنجره ها و درها و اجازه هوای تازه به اتاق خود را دریافت کنید.
Freshen Smelly Room

اما در دراز مدت می شود حتی این عمل منجر به مرگ به نظر می رسد ممکن است و شما ممکن است نیاز به پیدا کردن راه حل نهایی است که از بین بردن بوی بد بو در اتاق خود و در نهایتخانه خنک.

هنگامی که شما نیاز به خنک کردن خانه خود را با اسانس منتشر کننده اولتراسونیک عطر می تواند برای کمک به شما آمده است. گونه های مختلف از منتشر کننده است که در حال حاضر موجود در بازار وجود دارد. نیز ارائه می دهد یک الگوی کار ساده و آسان.

چرا شما نیاز منتشر التراسونیک

هدف منتشر التراسونیک عطر دلایل زیر مهم است:

  • از بین بردن بوی در محیط

  • آرامش و تسکین دهنده محیط

  • ایجاد یک محیط سالم و خنک کردن اتاق بد بو به طور همزمان

آثار منتشر التراسونیک چگونه است؟

الگوی کار بسیار ساده است. شما فقط نیاز به پر کردن التراسونیک منتشر با اسانس. پس از منتشر متصل است، روغن داخل پر شکسته و آنها سپس به اتاق شما بروز است. به عنوان روغن شکستن آنها اتاق را پر کنید و همچنانخنک شدن هوا در اتاق. طراوت در هوا تمایل به ادامه بسته به مقدار روغن و چه مدت منتشر وصل بود. این نهایت کاهش بوی بد بو در منزل خود صبح تازه ساخت کمک خواهد کرد.

چرا سونوگرافی است بهترین انتخاب کنم؟

اگر چه بسیاری از انواع دیفیوزر و مانند دریچه سرد آبی پخش و یا منتشر کننده حرارت وجود دارد بهترین انتخاب میان آنها است که همیشه منتشر التراسونیک است. دیفیوزر نه تنها مافوق صوتخنک کردن اتاق بوی، اما همچنین به شما ارائه با مزایای زیر:

تجزیه هر نوع اسانس صرف نظر از نوسانات و یا ویسکوزیته آن

  • ظرفیت ذخیره سازی بیشتر

  • منطقه وسیعی را پوشش می دهد در خانه خود

  • می سازد آن را آسان برای استفاده و حتی بیشتر راه حل های آسان تر تمیز کردن

  • سطح سر و صدا کمتر

  • اشباع هوا بالاتر

  • تایمر گنجانده شوددر مدل های خاص

نحوه استفاده از آن

قبل از رفتن پیش با استفاده از منتشر کننده عطر سونوگرافی، باید اول از عملکرد آن آشنا شوید. شما می توانید با استفاده از پخشگر برای حدود نیم ساعت در روز آغاز خواهد شد. در مدل های خاص لازم است پخش حداقل یک بار در هر 15 دقیقه یک ساعت استفاده از. همچنین، برخی روغن علامت های تجاری که وعده بوی ماندگار برای حدود 24 ساعت وجود دارد. سپس شما همچنین می توانید جایگزین منتشر التراسونیک با هر مارک های دیگر جایگزین در مورد پارتی دارید.

بنابراین، دفعه بعد شما که خانه و یا اتاق خواب خود را بدبو است نگه دارید تا sm احساس یاell سپس اطمینان از استفاده از منتشر کننده اولتراسونیک خانه.