صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه می توانم انتخاب بهترین منتشر کننده نفت ضروری
Jun 07, 2016

بوی دلپذیر از روغن های ضروری را آرام به راحتی در دسترس به هر کسی است. این روغن های معطر و گاهی درمانی اغلب به داخل اتاق با استفاده از پراکندهاسانسمنتشر کننده. معنای پخش طیف وسیعی از انواع ارزان برای پراکنده کردن عطر به گران ترآروماتراپیمدل. انتخاب بهترین منتشر کننده بستگی به اینکه آیا استفاده برنامه ریزی شده خود درمانی یا زیبایی است.

روغن های ضروری را به هوا پراکنده راه محبوب برای تازه کردن یک اتاق و تنظیم خلق و خوی و ماسک بوی ناخوشایند است. انواع مختلفی از دیفیوزر برای این منظور وجود دارد. بیشتر ارزان به اندازه کافی برای شما به جای یکی در هر اتاق از خانه خود هستند. بسیاری از آنها در استفاده از گرما برای گرم روغن و انتشار عطر. اگر می خواهید منتشر کننده برای این منظور چای نور بوی توپ و بخار برقی خوب در انتخاب است.


پخش نور چای با استفاده از یک شمع کوچک زیر یک کاسه حاوی آب و مخلوط روغن ضروری مورد علاقه خود. به عنوان مایع گرم شده است، عطر به هوا منتشر می شود. این منتشر کننده نفت ضروری ارزان است اما شعله باز محدودیت استفاده از آن عملی. احتیاط باید اعمال شود اگر شما یک خانه با حیوانات خانگی، کودکان خردسال و یا کسی که با استفاده از اکسیژن.

بخار برقی نفت دیفیوزر استفاده آسان است. آنها با یا بدون آب بسته چگونه قوی می خواهید عطر استفاده می شود. این دستگاه بی خیال بدون عارضه و برای تمیز کردن آسان است. آنها گزینه خوب اگر باز شعله های آتش در خانه تان مشکل ساز هستند.


منتشر کننده اسانس بسیار عالی برای استفاده در یک منطقه کوچک بوی توپ است. این پلاگین قابل حمل است، بنابراین آن را برای غلبه بر بوی قوی در هر نقطه استفاده می شود پریز برق وجود دارد. این مدل ارزان قیمت با استفاده از پد بوی است که تجدید می توانید هنگامی که بوی شروع به کم شدن. اگر شما از یک خانواده شلوغ که در آن نوع دیگری از منتشر کننده بیش از زدم به طور تصادفی باشد ممکن است آن را جایگزین امن است.

آروماتراپی برای استفاده درمانی از عموزاده خود را خوشبو کننده اتاق متفاوت است. پس از پخش این کار بدون حرارت گرمایشی روغن درجه درمانی اثر خود را کاهش می یابد. دیفیوزر فن نبولایزر و دو نوع دیفیوزر درمانی است.


فن نازل می آیند در اندازه های مختلف است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در فضاهای بزرگ یا کوچک. عطر منتشر شد و هنگامی که ضربات فن بیش از پد خيسانده شده در روغن های ضروری را به اتاق پراکنده. اگر شما قصد دارید که بین انواع روغن آروماتراپی شما می توانید آن را به سادگی توسط تغییر پد انجام دهد. مدل های باطری و پلاگین وجود دارد، ساخت این منتشر کننده بسیار عالی برای استفاده در مکان های که در آن برق وجود دارد.


اگر هدفدرمان آروماتراپیهدف شما این است نبولایزر بهترین انتخاب است. این بالاترین کیفیت اسانس منتشر کننده و گران ترین است. قادر به ارائه سرعت است مقدار اسانس بهترین متمرکز به هوا. یک محفظه شیشه ای پر از روغن و پمپ مایع به بخار تبدیل می کند. اگر شما تمایل به مطلق آرام چون پمپ می تواند پر سر و صدا این انتخاب خوبی نیست.