صفحه اصلی > اخبار > محتوای
اسانس چگونه کار می کنند؟
Jun 07, 2016

چند نوع اسانس که شما می توانید نظر همه نیازهای خود را بر اساس وجود دارد. همه آنها همین کار را انجام, اما, راه های مختلفی است که انواع مختلفی از اسانس مورد روند گسترش مولکول های روغن از طریق هوا وجود دارد. برخی استفاده از حرارت و استفاده از برخی طرفداران و استفاده از برخی روش های جالب دیگر از گسترش عطر را در سراسر اتاق.

اجازه دهید #39; s جزئیات انواع اسانس است که می تواند به یکی در نظر.

ایده هایی برای هدایا آروماتراپی است که استفاده از حرارت بسیار کار مانند شمع می کند. گرما از شعله و یا رشته برق اوراق قرضه مولکول های اسانس را می شکند و اجازه می دهد تا آنها را به حرکت آزادانه در سراسر اتاق. این مقایسه به چگونه شمع معطر در کار می کند، که به طور معمول شما #39؛ دوباره قادر به بو از شمع هنگامی که چندان فتیله #39; t روشن. فتیله سبک و ناگهان اتاق زنده ام با عطر می آید. مانند آن را با حرارت شده اسانس است.

اما تمایل به انجام کار خوب در عطر ضعیف تر در سراسر اتاق بزرگتر گسترش فن برقی اسانس کمی کمتر موثر در گسترش عطر قوی است. این نوع از آروماتراپی ممکن است کمی گران تر از انواع دیگر است که تنها استفاده از شعله برای ساده ممکن است هدف آن است که #39; s پیچیده تر سیستم و طول می کشد پول برای ساخت. برای کسانی که علاقه مند هستند در بیشتر بودن سازگار با محیط زیست با نيازهای آروماتراپی آن یک ایده بهتر به ماندن از نوع برقی و پخش است که با استفاده از حرارت ممکن است. همچنین، فن های برقی آروماتراپی دیفیوزر aren #39; t سکوت, است که ممکن است مشکل برای برخی از افرادی که استفاده از آروماتراپی برای مقاصد آرامش.

نوع دیگری از آروماتراپی منتشر کننده به نام atomizer در. هنگامی که شما #39؛ دوباره فکر کردن در مورد نحوه atomizer بطری عطر و چگونه کار می کند که فکر می کنم. روغن های ضروری از طریق صفحه نمایش کوچک است که می شکند تا روغن به قطره های کوچک تر تحت فشار قرار دادند. هنگامی که روغن را به پمپ حرکت می کند، قطرات در غبار ریز به هوا پاشيده است. این روش موثر برای گسترش عطر را در سراسر اتاق, اما, بر خلاف گرما یا فن شده اسانس این نوع منتشر کننده تمایل به کار در اتاق کوچکتر به پوشش منطقه کوچکتر.

امیدوارم که این مقاله تا هر گونه سوال شما ممکن است مورد اسانس داشته اند کاملا برطرف شده است.