صفحه اصلی > اخبار > محتوای
10 بهترین روغن های ضروری برای درمان مشکلات پوستی
Jun 08, 2016

بالا 10 روغن های ضروریبرای درمان پوست کارآمد استفاده می شود.

اسانس درخت چای 1

اسانس درخت چای بهترین در میان روغن های برای پوست مستعد آکنه است. این اموال ضد باکتری است که کمک می کند تا برای دفع باکتری است که باعث آکنه می شود. تنظیم تولید نفت و بنابراین باعث کاهش بروز و شدت استراحتی شکستن پوست.

2-سنبل ضروری

سنبل هم واقعا قدرتمند در شفا و بسیار آرام است. نفت توسط تقطیر با بخار از بالای گیاه گلدار تولید می شود. روغن در بسیاری از انواع پوست موثر است و موثرتر برای پای ورزشکار آکنه درماتیت پسوریازیس، سوختگی عفونت قارچی اگزما، گزش حشرات و گزیدگی است. آرام به اندازه کافی به پوست رقیق و اقتصادی ارزان بیش از حد استفاده شود است. این عطر خوب و در بازسازی پوست کمک می کند و می تواند به عنوان یکی از بهترین روغن های عطر برای درمان مشکلات پوستی مورد استفاده قرار گيرد.

3-لیمو اسانس

اسانس لیمو خوب و طبیعی ضد باکتری و قابض است. بسیار مفید برای مردم پوست چرب و مستعد آکنه است. ظاهر منافذ را کاهش می دهد و در حفاظت پوست کمک می کند.

4 - Neroli نفت

Neroli پر هزینه است اما برای بسیاری از انواع پوست به طور خاص خشک و پیری پوست و پوست مبتلا به علائم کشش و زخم موثر است. همچنین ذهن مثبت تاثیر می گذارد و در ذهن calmin و نشاط فرد احساسی عمل می کند. آن می تواند حتی در دوران بارداری استفاده می شود اما تنها چیزی که می شود را مراقبت است که آن باید قبل از استفاده رقیق می شود.

دلیلی برای قیمت بالاتر ضروری Neroli نفت است که برای ساخت یک لیتر روغن، صدها نفر از نارنجی شکوفه از درخت پرتقال تلخ کردم سطل مورد نیاز است. مواد شیمیایی طبیعی است که به عنوان citral نامیده می شود موثر در بهبود و حتی متوقف کردن علائم کشش است. این شهر همچنین دارای اموال ضدعفونی کننده است که در ایجاد توازن میان تولید روغن مفید است و کمک می کند تا در کاهش خلل و فرج، که بیش از حد بدون پوست خشک ایجاد.

5-مر نفت ضروری

این روغن از اشک و یا شیره جنگل و شاخه های درختان که کم رشد استخراج شده است. روغن بهترین در پوست خشک کار می کند. خوب است به همان اندازه برای پوست چرب و چین و چروک را کاهش می دهد. خوب برای درماتیت اگزما و ترمیم زخم و زخم است. نه بهتر است در دوران بارداری مورد استفاده قرار گیرد اما پر هزینه است. بسیار مناسب برای پیری پوست بیش از حد است. این روغن شرکت ضد التهابی اموال و ثبات و استحکام را بهبود می بخشد، پوست تن، و قابلیت ارتجاعی پوست و بنابراین قابلیت مشاهده خطوط نازک و چین و چروک را کاهش می دهد. این روغن همچنین از تخریب های نور خورشید و بثورات و chapped پوست و اگزما محافظت می کند.

6-نعناع اسانس

این اسانس از درختچه های گیاهی استخراج شده است. عطر است که از یک زمین و بوی شیرین خود مشهور است. کارآمد به ویژه برای پوست های چرب است، اما همچنین موثر در درمان اگزما, موی چرب, سوختگی و از بین بردن شوره سر است. روغن را کاملا امن است اما باید قبل از استفاده رقیق. در بیش از حد پرهزینه و می توانید به راحتی به دست آمده و بیشتر در پیری پوست کار می کند. در بازسازی از سلول کمک می کند و نتیجه چروک صاف و صیقلی است. این کیفیت مانند خواص ضد قارچ و ضد باکتری و ضد عفونی کننده و همچنین سود شرایط پوستی مثل درماتیت و اگزما و آکنه و پسوریازیس.

اسانس شمعدانی 7

این اسانس گرفته شده از گل برگ و ساقه بوته ها محبوب است که رشد کم و جوانه گل قرمز و صورتی. پس پرورش و متعادل است و بسیاری از انواع پوست مناسب است. مناسب تر در پیری و خشک پوست و همچنین در درمان اگزما، سوختگی و شپش سر کمک می کند. خیلی پر هزینه است ولی کیفیت نشاط بخشی فرد عاطفی است. تحریک و باید بعد از رقیق کردن مورد استفاده قرار گیرد.

اسانس زیره سبز 8

روغن کندر است هر دو ضد باکتری و ضد التهابی مزایای به پوست و ایده آل در پوست مستعد آکنه است. این روغن هم تونر طبیعی و شب پوست و منافذ پوست را کاهش می دهد. آن نیز cytophylactic است و نه تنها کمک می کند تا محافظت از سلول های موجود اما همچنین در تشویق رشد سلول های جدید کمک می کند. به دلیل این کیفیت آن در کاهش ظاهر از آثار گناه, چین و چروک موثر است و پوست جلوتر. دارای اثر تسکین دهنده پوست خشک و chapped یکی دیگر از استفاده از اسانس Fankincense نشده است.

اسانس صندل 9

این روغن از ریشه و چوب درخت صندل می آید. برای عطر آن گسترش و کیفیت های آرام بخش و آرامش بخش شناخته شده است. این روغن مناسب عمدتا تمام پوست نوع اما موثر در درمان اگزما و chapped پوست و آکنه و ترک پوست. آن واقعا پر هزینه است و در نظر گرفته به عنوان امن روغن اما باید قبل از استفاده رقیق.

بذر هویج--10 اسانس

بذر هویج نفت ضروری دوباره جوان کردن پوست و کمک در بازسازی سلول منجر به پوست صاف. از آنجا که این زخم محو خواهد شد و تن پوست که ساله شدن را بهبود بخشد.

به طور کلی،تمام روغن های عطر ذکر شده برای درمان و درمان مشکلات پوست شما است. این را به طور منظم با استفاده از پوست جذاب و درخشان است که همه دوست به شما کمک خواهد کرد. شما ممکن است استفاده از این روغن به تنهایی برای استفاده بر روی پوست شما یا همچنین می تواند با دیفیوزر است که همچنین باعث می شود محیط خانه شما خشنود استفاده می شود.